Http://www.archipark.pl/pl/kosze-na-smieci.html

Http://www.archipark.pl/pl/kosze-na-smieci.html

Mała architektura jest teraz wyznacznikiem jakości życia. Jej tworzenie jest szczególnie konieczne w miastach, gdzie rozwinięty stał się ruch i gdzie tworzone są specjalne punkty na odpoczywanie i zabawę.

Wiele miast Polski inwestuje w nowoczesne rozwiązania w takim obrębie, rozpoczynając od takich elementów jak kosze uliczne i betonowe, przez leżaki w parkach, na podgrzewanych przystankach autobusowych kończąc.

Tradycyjnie w przestrzeń miejską wchodzą stojaki rowerowe, z racji którym z większą chęcią mieszkańcy udają się w miasto nie samochodami, ale właśnie rowerami. Stojaki na rowery pozwalają na pozostawienie dwukołowca w niezagrożonym, wyznaczonym do tego punkcie.

Park to właściwa lokalizacja, aby spędzić w nim czas z bliskimi a także znajomymi, więc powinien być przystosowany do wymagań. Pierwszym, co nasuwa się, kiedy myślimy o odpoczynku w takim miejscu, są ławki parkowe. Naturalnym elementem są też kosze parkowe, dzięki którym zachowane są ład i porządek. W taki sam sposób zadbane są ulice – kosze uliczne wymalowane w kwiatki ponad znaczeniem praktycznym, zwiększają także piękno betonowej dżungli.

Wszystko po to, żeby umilić mieszkańcom odpoczywanie w obrębie miasta i przyczynić się do troskliwości o piękno miast.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 31.07.2017 16:40:07)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in Usługi od futura and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz