KBM Stone – catering katowice, wynajem busów katowice, wynajem pokoi brenna

KBM Stone - catering katowice, wynajem busów katowice, wynajem pokoi brenna

Spore doświadczenie w branży gastronomii oraz turystyki (catering, wynajem pokoi) dostarcza państwu pełen profesjonalizm. Błyskawicznie doskonalimy się w trzech dziedzinach, które są ze sobą powiązane: catering, wynajem busów oraz wynajem pokoi, jednak gastronomia jest naszym głównym punktem skupienia. Właśnie dzięki niej posiadamy nasze bistra w takich miejscach jak galerie handlowe Katowic, Bytomia, a także Dąbrowy Górniczej.

Mamy do zaoferowania dla państwa catering w ośrodkach wypoczynkowych oraz sanatoriach. Dzieki ogromnemu doświadczeniu możemy zaoferować państwu usługę rzetelnego cateringu na wszelkich imprezach.

Oprócz tego mogą państwo w ramach wypoczynku skorzystać z naszej usługi wynajmu pokoi w Brennej. Punkt oddalony jest o pięćdziesiąt metrów od Brennicy.

Wynajem busów jest następnym punktem naszej oferty. Posiadane przez nas pojazdy zapewniają wygodę a szczególnie bezpieczeństwo. Z tej inicjatywy skorzystać mogą osoby indywidualne, firmy oraz grupy zorganizowane. Elastyczność naszej firmy sprawia, że możemy dopasować się do klientów w każdej ze świadczonych przez nas usług (wynajem busów, wynajem pokoi, catering).


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 01.09.2018 23:49:44)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in Restauracje i catering od futura, Transport od futura, Usługi turystyczne od futura and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz