Blog Archives

Wycena nieruchomości Toruń

Wycena nieruchomości Toruń

Nazywam się Tomasz Wierzbicki - Rzeczoznawca majątkowy w Bydgoszczy (uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 7075). Jestem założycielem firmy Vestum zajmującej się wyceną budynków na terenie Bydgoszczy i Torunia. Ponad to mam uprawnienia budowlane do kierowania budowami bez ograniczeń w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej. Mam Tytuł Starszego inspektora do spraw BHP.

Jestem członkiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, mam obowiązkowe ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Na bieżąco śledzę i sprawdzam sytuację na rynku wyceny nieruchomości.

Zapraszam na moją wizytówkę internetową - Rzeczoznawca majątkowy Bydgoszcz

Posted in Nieruchomości od futura | Tagged , | Leave a comment

Wentylacja Bydgoszcz

Wentylacja Bydgoszcz

Grupa firm Sanins istnieje na rynku ponad 10 lat. Jest to grupa dynamicznie rozwijających się i nowoczesnych firm budowlanych. W tym czasie przygotowaliśmy z sukcesem wiele budynków i struktur użyteczności publicznej oraz komercyjnej. Dla naszych partnerów byliśmy zawsze wiarygodnym kooperantem. Firmy działają głównie w sferze budownictwa infrastrukturalnego. Opierając nasz kapitał na wiedzy i doświadczeniu najlepszych inżynierów zbudowaliśmy silny filar gospodarczy który może konkurować z bardzo mocnymi firmami ze swojej branży nie tylko na płaszczyźnie finansowej, lecz i technicznej. Sanins Wentylacja zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania wraz z automatyką i systemami BMS. Dysponujemy własną produkcją elementów wentylacyjnych. Realizujemy prace budowlano-montażowe, projektujemy, świadczymy usługi serwisowe. Firma zapewnia pełne zaplecze w zakresie obsługi inżynierskiej, wykonywania przeglądów, ekspertyz technicznych i kosztorysów. Przekrój prac: instalacje wentylacyjne, urządzenia klimatyzacyjne, kotłownie i węzły ciepła, przemysłowe instalacje chłodnicze, sieci cieplne. Część naszego zespołu zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji kanalizacyjnych, wodnych i elektrycznych jak też gazowych. Wykonujemy roboty budowlano-montażowe, projekty, wykonujemy serwis. Firma dysponuje doskonałym zapleczem w zakresie obsługi inżynierskiej w zakresie przeprowadzania przeglądów budowlanych, ekspertyz technicznych i kosztorysów. Zakres świadczonych robót: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej, zewnętrzne sieci wodociągowe rozdzielcze, przyłącza kanalizacyjne i wodociągowe, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe oraz elektryczne.

Posted in Ogrzewanie od futura | Tagged | Leave a comment

Racjonalne odchudzanie – A. Muszyńska

Racjonalne odchudzanie - A. Muszyńska

Czy chciałbyś zasięgnąć profesjonalnych porad dietetycznych? Chciałbyś poprawić kondycję i stan swojego zdrowia poprzez zmianę stylu odżywania się? O ile tak, skorzystaj z oferty dietetyka - Agnieszki Muszyńskiej.

Profesjonalnie przygotowany program dietetyczny odpowiedni do indywidualnych potrzeb pacjenta i również przemyślana motywacja są podstawą osiągnięcia zamierzonych rezultatów! Dieta przeze mnie sporządzona zależna jest od wielu czynników. Biorę pod uwagę, jak dużo czasu pacjent chce przeznaczyć na przygotowywanie posiłków względnie jaką aktywnością charakteryzuje się w trakcie dnia.

Więcej szczegółów na stronie twojosobistydietetyk.pl.

Posted in Dieta od futura | Tagged , | Leave a comment

Soczewki kontaktowe Bydgoszcz

Soczewki kontaktowe Bydgoszcz

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy na kompleksowe badanie wzroku wraz z testem ciśnienia oka, badanie testowe pod kątem jaskry. Wysokiej jakości maszyny oraz wykwalifikowany optometrysta to atuty naszego gabinetu. w ofercie również okulary przeciwsłoneczne znanych projektantów. Pracujemy z szkłami korekcyjnymi znanych firm (m.in. JZO, SCHAMIR). Uwaga! dobieramy soczewki kontaktowe dla astygmatyków, a po badaniu soczewkowym każdy klienet otrzymuje zestaw na startowy. Nowość!: Okulary fotochromowe dla kierowców (nie zmieniają się w aucie). Okulary progresywne już od 390zł. Niskie ceny oraz wiele promocji!

Posted in Zdrowie i uroda od futura | Tagged , , , , | Leave a comment

Usługi deratyzacji

Usługi deratyzacji

Firma świadczy tanio oraz co równie ważne sprawnie szereg usług w zakresie odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i budynków jak również fumigacji magazynów na zboże. Jesteśmy najstarszym zakładem dezynfekcyjnym na terenie Bydgoszczy. Wszystkie usługi robimy w systemie HACCP. Do dezynfekcji stosujemy metody fizyczne i chemiczne. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Zapewniamy pełną skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju szkodników - robactwa, os, gryzoni. Zwalczamy szkodniki sanitarne jak również magazynowe. Zastosowane preparaty są najwyższej jakości i mają atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz Ministerstwa. Trujemy gryzonie w pomieszczeniach mieszkalnych, w zakładach przemysłowych różnych branż, w pomieszczeniach magazynowych. Wysokość ceny przeprowadzonych usług zależna jest od jakości oraz ilości zużytego preparatu. Stałym klientom oferujemy korzystnych rabatów i promocji. Jesteśmy płatnikiem VAT. Prowadzimy również sprzedaż szerokiej gamy preparatów dezynfekcyjnych i deratyzacyjnych dla klientów indywidualnych. Odkażanie to działanie mające na celu bardzo duże zmniejszenie ilości drobnoustrojów w dezynfekowanym materiale.

Posted in od futura | Tagged , , , | Leave a comment

Dentysta dla dzieci w Bydgoszczy

Dentysta dla dzieci w Bydgoszczy

Nasz gabinet stomatologiczny prowadzony jest od wielu lat. Przez cały czas zmierzamy do wzmocnienia komfortu pobytu pacjenta w naszym gabinecie. Nasz zespół wciąż podnosi kwalifikacje poprzez szkolenia, sympozja, kursy. Jesteśmy przekonani o tym, że zwiększanie już zdobytej wiedzy jest niezbędne do rzetelnej pracy z klientem, korzystania ze wszystkich możliwości technicznych oraz nowinek w naszej branży. Pracujemy korzystając z najlepszych wzorców światowej stomatologii tak jeśli chodzi o procedury, sprzęt jak i materiały. Nasz zespół tworzą: dyplomowane higienistki stomatologiczne, lekarze stomatolodzy, profesjonalna asysta dentystyczna i laboratorium protetyczne. Od początku działalności stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to cenny czas naszych pacjentów. Wspaniale, jeśli możecie Państwo przyjść do nas 10 minut wcześniej przed zaplanowaną wizytą. Klientów przychodzących do nas po raz pierwszy prosimy o dostarczenie świeżego zdjęcia przeglądowego jamy ustnej - w razie potrzeb służymy informacją gdzie takie zdjęcie można na poczekaniu wykonać. Dla dzieci polecamy usługi higienistki stomatologicznej, która wskaże opiekunom jak zbilansować dietę dziecka, aby zęby były mocne i odporne na bakterie próchnicze.

Posted in od futura | Tagged , , , , | Leave a comment

REN Produkcja swetrów

REN Produkcja swetrów

Jesteśmy producentem wyrobów dziewiarskich. Posiadamy wielkie doświadczenie, działalność wystartowała w 1985 roku. Od samego startu specjalizujemy się w swetrach. Nasze wyroby są znane i cenione tak w Polsce, jak również UE. Charakteryzuje je nowoczesne wzornictwo oraz ciekawa gama kolorystyczna. Nowoczesne zaplecze produkcyjne oraz stosowanie wysokogatunkowych przędz zapewnia produkty najwyższej jakości. Bez wyjątku dbamy aby nasza oferta dostosowana była do aktualnie obowiązujących trendów w branży odzieżowej. W naszym asortymencie znajdują się wyroby: swetry damskie, swetry męskie, dziecinne; swetry dla policji, ochroniarzy, straży, leśników; spódnice i sukienki; kamizelki i swetry szkolne; swetry i peleryny komunijne. Zajmujemy się również produkowaniem pod zamówienie według wzorców dostarczonych przez klienta. Włóczki, z których produkujemy nasze produkty to: bawełna, wełna, akryl, lycra i inne, w zależności od potrzeby zamawiającego. Produkcję sprzedajemy także na eksport, głównie do sąsiadów za zachodnią granicą. Oferujemy wyjątkowo dobrej jakości odzież w bardzo dobrych cenach. Przy większych zamówieniach negocjujemy ceny. Sweter wcale nie musi pogrubiać figurę, a do tego wesprze w dodaniu powabu. Sweter o kroju tuniki, przyciętej pod linią biustu. Taki będzie idealny gdy chcesz ukryć swój brzuch. Najlepszy będzie sweter gładki, w ciemniejszej tonacji. Warto podkreślić, że tunika o długości która zakrywa pośladki znacznie lepiej komponuje się z prostymi spodniami. Sweter z luźno opadającymi połami idealny będzie jeśli chcesz ukryć brak wcięcia w talii. Tego typu ubiór odwróci uwagę od zbyt zasobnych bioder. Sweter z pionowym splotem doda figurze lekkości.

Posted in od futura | Tagged , , , , | Leave a comment

Detektyw Bydgoszcz cena

Detektyw Bydgoszcz cena

Agencja detektywistyczna działa całkiem legalnie w oparciu o ustawę dotyczące usług detektywistycznych i posiada wpis do rejestru Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Agencja posługuje się profesjonalnym sprzętem i metodami pracy. Priorytetem jest świadczenie usług, uwzględniając szczególnie normy moralne, etyki zawodowej i poszanowania godności. Gwarantowana jest dyskrecja w kwestii prowadzonych zadań i pozyskanych dokumentów. Usługi obejmują: ustalenie miejsca pobytu osób, miejsca zamieszkania, kontaktów personalnych, weryfikowanie stanu majętności i trybu życia osób zadłużonych. Prócz tego oferujemy: zdrady w małżeństwie, lokalizowanie pracy na rzecz konkurencji przez pracowników przedsiębiorstwa; gromadzenie dokumentów dotyczących mobbingu, pedofilii, narkomanii dzieci, dawania łapówek. Mamy także doświadczenie w ustalaniu metod i kanałów kradzieży majątku firm. Druga część działań dotyczy dochodzenia roszczeń majątkowych na drodze negocjacji, przy pomocy kontaktów telefonicznych oraz z udziałem negocjatora terenowego. windykacji wierzytelności polecamy też weryfikację wiarygodności danych podawanych przez osobę zadłużoną, ustalenie majątku i standardu życia osób chcących uniknąć regulowania zobowiązań. Zajmujemy się uzyskiwaniem uznania długu ułatwiającego egzekucję komornika. Bierzemy udział w ustaleniu ratalnej spłaty długów.

Posted in od futura | Tagged , , , , | Leave a comment

Blue System taśmy TTR

Blue System taśmy TTR

Blue System działa w branży etykiet samoprzylepnych znacznie ponad dziesięciu lat. Jesteśmy innowacyjną drukarnią etykiet samoprzylepnych oraz dystrybutorem markowych drukarek do etykiet i taśm termotransferowych. Nasze wieloletnie doświadczenie, sięgające dwutysięcznego pierwszego roku, pozwala nam produkcję bardzo trudnych i mocno przyozdobionych wzorów etykiet. Ultranowoczesny park maszynowy oraz wyśmienicie wyszkolona kadra pracownicza zapewnia Państwa firmie zachowanie najlepszej jakości produktów. Warto także wspomnieć, że mamy znacznie ponad 14 lat doświadczenia, pracujemy 24 godz. na dobę, każdego miesiąca obsługujemy ponad dwustu dużych klientów. Zapewniamy etykiety samoprzylepne monochromatyczne oraz kolorowe, z nadrukiem lub bez nadruku, specjalistyczne dla poszczególnych branż (elektronika, motoryzacja), o zwiększonej wytrzymałości na warunki zewnętrzne, wielowarstwowe. Oferta zawiera dodatkowo drukarki etykiet, drukarki kart magnetycznych, nawijaki do etykiet, czytniki kodów, skanery kodów, czytniki kart magnetycznych, terminale przenośne, oprogramowanie do tworzenia etykiet i różnorodne części zamienne.

Posted in od futura | Tagged , , , , | Leave a comment

Biuro projektowe Budberg

Biuro projektowe Budberg

Biuro specjalizujące się w projektowaniu budynków o konstrukcji stalowej z blach cienkościennych. W ofercie oferuje autorski system hal stalowych. Jest to nowoczesny i bardzo konkurencyjny ekonomicznie produkt, który ustawicznie jest udoskonalany pod kątem kolejnych realizacji obiektów budowlanych. Firma zajmuje się także obsługą inwestycji budowlanych. Główną ideą firmy jest, aby projekty były przygotowane w jak najkrótszym czasie, to jest w terminie umówionym z inwestorem, kładąc akcent na stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań, rzetelność i ich optymalizację. Pozwala to zmniejszyć czas trwania całego procesu budowy, a przez to ograniczyć do minimum koszty inwestycji. Optymalizacja przeprowadzona jest bardzo szczegółowo i wnikliwie, a opiera się na projektowaniu obiektów budowlanych przy użyciu niezbędnej ilość żelbetu i stali, niezbędnej dla zachowania formy i bezpieczeństwa całego obiektu. Wielkie doświadczenie projektowe w zakresie szykowania projektów architektonicznych budynków mieszkalnych oraz hal stalowych gwarantuje nam z powodzeniem również świadczyć usługi w zakresie montażu budynków.

Posted in od futura | Tagged , , , | Leave a comment