Palety euro

Palety euro

Rozmaitość europalet oraz, związana z nią wielorakość cenowa niekiedy znamionuje, dla niezaznajomionego z branżą klienta, dalszy problem przy określaniu najlepszej dla niego oferty.

Europalety – czy przewóz towarów egzystowałby bez nich? Usługi transportowe to główny element aktywności niejednego większego przedsiębiorstwa. Wiele produktów jest współcześnie przewożonych na ogromne odległości i bez europalet nie byłoby wykonalne załadowanie oraz wysłanie ich do miejsca przeznaczenia. Cena palet euro uwarunkowana jest od kilku kluczowych elementów. Typ użytego tworzywa to największej rangi czynnik. Do fabrykacji europalet wykorzystuje się przeważnie drewno, tymczasem ostatnio coraz nagminniej drewno substytuuje tworzywo plastikowe, jakie czyni paletę wytrzymalszą, nieco lżejszą oraz bardziej odporną na ubrudzenie i wilgoćtransportowanego towaru. Plastikowe palety euro mogą być wykorzystane dodatkowo do recyklingu; Elementy wpływające na cenę palet euro: – ilość drewna albo tworzywa plus liczba gwoździ potrzebnych do jej produkcji (czynnik ten powiązany jest głównie z wielkością i odpornością palety); – stopień skomplikowania wdrożonych rozwiązań i czynników konstrukcyjnych, takich jak układ sztachetek i wsporników, obecność płozów; – obecność ponadplanowych certyfikatów (przykładowo licencji EPAL, certyfikatu IPPC); – indywidualne żądania klientów, różniące się od tradycyjnej oferty, sugerowanej przez zbywcę; – koszt transportu europalety. Ponadplanowym faktorem mającym niebagatelny wpływ na cenę europalety jest również pytanie czy jest to paleta euronieużywana, czy też używana. Cena europalet: http://jcg-palety.pl/index.php/pl/oferta


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.1855677, Długość geograficzna: 21.02165560000003

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 23 (ostatnio: 04.02.2019 15:41:29)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 16.02.2018 21:54:07)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in Produkcja przemysłowa od futura, Transport od futura and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz