Schody drewniane zewnętrzne i wewnętrzne – Stolarnia Sosenka

Schody drewniane zewnętrzne i wewnętrzne - Stolarnia Sosenka

Stolarnia Sosenka – Jesteśmy firmą istniejącą na naszym rynku od ponad osiemnastu lat. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów drewnianych.

W naszej ofercie znajdą Państwo :schody drewniane, okna i drzwi z drewna. Znajdą Państwo również: altany, zadaszenia, tarasy, domki letniskowe oraz wiaty garażowe. Oferujemy też meble ogrodowe, domki narzędziowe, także wiele innych produktów zarówno do ogrodu i również do twojego domu. Nasze usługi oferujemy na terenie całej malopolski

Nasze Wyroby:

Posiadamy doświadczenie w produkcji domów z gliny, domków letniskowych oraz generalnych remontów domów drewnianych. Nasze produkty są wykonane profesjonalnie i profesjonalnie. Realizujemy kompleksowo – od projektu aż po montaż.Staramy się służyć pomocą i w miarę naszych możliwości poradą i także doświadczeniem.

Jesteśmy producentem schodów drewnianych od ponad osiemnastu lat. Schody z drewna są wizytówką naszej firmy. Projektując schody uwzględniamy pomysły i indywidualne upodobania naszych odbiorców. Wykonujemy również okna drewniane tj.: okna skrzynkowe, okna szwedzkie, euro okna oraz okna zabytkowe. posiadamy długoletnie doświadczenie w produkcji okien zabytkowych a nasze okna zdobią wiele krakowskich kamienic. Zajmujemy się także produkcją drzwi drewnianych zewnętrznych i drzwi drewnianych zewnętrznych. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie podołać wielu trudnym wymaganiom naszych odbiorców. Także Wiaty garażowe to perfekcyjne rozwiązanie dla Waszego auta, są bardzo pojemneoraz wyglądają bardzo schludnie.

Wejdź i zobacz naszą ofertę: http://stolarniasosenka.pl/


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 49.8437664, Długość geograficzna: 19.985946000000013

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 29.01.2018 16:54:18)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 30.11.2016 14:30:58)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in Budownictwo od futura and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz