Stoły składane

Stoły składane

Istnieje grupa miejsc, gdzie organizuje się liczne spotkania a ilość osób podlega wciąż rotacji. Prostym przykładem jest choćby sala konferencyjna. Jak ją wyposażyć, aby bez względu na liczbę osób, zawsze wyglądała na zorganizowaną i odznaczała się estetyką? Świetnym rozwiązaniem stają się stoły składane. Jest to charakterystyczna grupa stołów, które wykorzystują specjalną składaną konstrukcję i jednocześnie świetnie komponują się z otoczeniem. Tego typu stoły znaleźć można w naszym sklepie.

Czy takie stoły są trwałe? Jeśli chodzi o nasze produkty, bez wątpienia tak. Szczególną wagę przykładamy bowiem do optymalnej konstrukcji ramy. Ważny dla nas jest stworzony projekt, który eksponuje najdrobniejszy szczegół a także materiał, z jakiego jest wyprodukowana. Sprawia to, że rama jest wyjątkowo sztywna i jednocześnie niezwykle trwała. Trwałość ta związana jest również z zamontowanym w ramie systemem składania. To właśnie on jest odpowiedzialny za odpowiednie przenoszenie obciążeń konstrukcji a także łatwość składania. Na etapie projektu przeanalizowaliśmy fakt, że składanie powinno być łatwe. Zależało nam, aby opracować system, który bez wysiłku pozwoli szybko i praktycznie w dowolnym miejscu rozstawić i złożyć konkretną ilość stołów.

Następną wątpliwością, jaką chcielibyśmy rozwiać jest pytanie, czy przy ciągłym składaniu stołów i ich rozkładaniu służyć stoły wykażą się taką samą trwałością, jak stoły stałe. Wiele osób sądzi wręcz, że taka eksploatacja przełoży się na ich mniejszą trwałość. W praktyce jednak kwestia ta nie dotyczy naszych produktów. Gwarancją ich ogromnej wytrzymałości są bez wątpienia zastosowane wzmocnienia oraz zaawansowane i sprawdzone technologie.

Poza gwarancją wysokiej jakości stołów, oferujemy też gwarancję ich bezpiecznej dostawy. Zależy nam na tym, aby zamówione meble trafiły pod dom klienta w idealnym stanie i zawsze wtedy, kiedy chce. Dlatego posiadamy własne zaplecze transportowe, które na nasze zawołanie jest właściwie 24h na dobę. Od poszewki znamy nasze samochody i ręczymy za naszych pracowników. Realizacja zamówienia w jak najkrótszym czasie u nas nie jest pustą obietnicą.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.355963, Długość geograficzna: 18.208889999999997

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 05.03.2019 01:30:57)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 24.11.2014 16:18:16)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in Meble od futura, Organizacja imprez od futura, Wesela od futura and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz