Trzy najchętniej odwiedzanych krajów świata

spain-mapChyba każdy podczas urlopu lubi wyrwać się gdzieś żeby odpocząć od pracy, stresów itp. Niektórzy lubią wylegiwać się na plaży inni wola bardziej aktywniej spędzać wolny czas np: na zwiedzaniu. Światowa Organizacja Turystyki prześledziła ruchy turystów i na ich podstawie wybrali 3 krajów, które najchętniej odwiedzali turyści:

  1. Francja- od wielu lat dalej zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najchętniej wybieranych krajów na urlopów. Sam Paryż przyciąga wielu turystów którzy chcą zobaczyć sławną wież e Eiffela i łuk triumfalny czy tez katedrę Notre Dame. Inni wybierają przepiękne południowe wybrzeże gdzie można po wylegiwać się na plaży.
  2. Stany Zjednoczone- jak długie i szerokie są stany zjednoczone tyle ludzi marzy, żeby spuścić dach w cadillacu i przejechać stany ze wschodu na zachód zwiedzając takie miasta jak Nowy York, Miami, Las Vegas i Los Angeles a kończąc nasza podróż na plaży w słonecznej Californii.

3- Hiszpania- atrakcje w Madrycie czy Barcelonie, południowe plaże nad Morzem Śródziemnym i zawsze gościnne winnice oraz gaje oliwne okazały się skutecznym magnesem i ściągnął turystów tym samym dając Hiszpanie miejsce na podium.

This entry was posted in Blog. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz